top of page
tela-fondo-desktop.jpeg

NATURE'S VARIETY

Freeze Dried

Mūsų liofilizuotas šunų maistas gaminamas taip, kad išsaugotų ingredientų maistines savybes ir skonį, kurį pamėgs kiekvienas šuo, o šeimininkas įvertins šėrimo paprastumą. Visi liofilizuoti šunų pašarai ir skanėstai yra paruošti patiekti ir visai nesvarbu ar tai vakarienė, ar užsitarnautas skanėstas.

background-freeze-dried.jpg

KAS YRA FREEZE DRIED?

FREEZE DRIED (liofilizacija) – šio proceso metu išsaugomos kokybiškos mėsos, žuvies, vaisių ir daržovių, iš kurių gaminamas šunų pašaras, maistinės savybės ir skonis.

Freeze Dried linijos pašarai ir skanėstai yra neįtikėtinai maistingas patiekalas, kuris yra ypač skanus, nes liofilizacijos proceso metu išsaugomas šunų mėgstamas mėsos skonis. Be to, Nature's Variety Freeze Dried galima patiekti tiesiai iš pakuotės, nereikia šaldyti.

LIOFILIZUOTŲ PAŠARŲ PRIVALUMAI

single-animal-protein.png

VIENAS GYVŪNINĖS KILMĖS BALTYMAS

no-grain-fd.png

BE GRŪDŲ

no-artificial-colours-fd.png

JOKIŲ DIRBTINIŲ DAŽIKLIŲ, GRŪDŲ AR KONSERVANTŲ

high-meat.png

AUKŠTOS KOKYBĖS MĖSA

natural.png

PAGAMINTA SU NATŪRALIAIS INGREDIENTAIS

lock-in-goodness-fd.png

LIOFILIZUOTI

IŠBANDYKITE MŪSŲ FREEZE DRIED GAMINIUS

NVD964873_1.png
NVD964868_1.png
NVD964872_4.png

Liofilizuoti paskaninimai ant įprasto pašaro, Tavo šuo tai pamils ir daug skaniau ragaus savo pašarą.

Pilnai subalansuotas pašaras naujame liofilizuotame formate. Paruoštas naudoti, nereikia laikyti šaldytuve.

Aukštos kokybės liofilizuoti mėsos kubeliai, gaminame tik iš mėsos. Sudėtyje 100% mėsa. Puikiai tinka palepinti augantinį arba naudoti treniruotėse.

D.U.K.

Kas yra liofilizuotas šunų pašaras?

Liofilizavimas yra procesas, kurio metu pašalina drėgmę iš ingredientų. Skirtingai nuo virto šunų pašaro, liofilizavimas išsaugo maistines medžiagas ir skonį. Liofilizuotas naminių gyvūnėlių pašaras yra naujovė, kuri pastaraisiais metais sparčiai populiarėja Šiaurės Amerikoje.

Ar liofilizuotus pašarus reikia papildomai paruošti prieš šeriant savo šunį?

Ne. Nature's Variety liofilizuoti pašarai yra paruošti šerti ir nereikia papildomai apdoroti. Tiesiog atidarykite maišelį ir vadovaudamiesi šėrimo instrukcijomis patiekite pašarą. 

Kuo skiriasi liofilizuotas ir tradicinis sausas šunų pašaras?

Skirtumas tarp Nature's Variety liofilizuoto ir tradicinio sauso maisto yra tas, kad liofilizuotas maistas išlaiko maistines medžiagas, vitaminus ir skonį, o tradicinis sausas pašaras yra veikiamas karščiu ir mažiau išsaugomos maistinės savybės.

bottom of page